Продовжується робота по виготовленню «окопних свічок»

Дата: 13.12.2022 08:33

12 грудня, в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради продовжилася робота по виготовленню «окопних свічок» для наших воїнів, до якої долучилися студенти Університету ІІІ віку та небайдужі жителі громади. Робота триває. В кого є бажання, будь ласка, приєднуйтесь.

Давайте зробимо спільну справу та зігріємо кожного захисника не словом, а ділом. Так маленькими кроками і виборюється наша ПЕРЕМОГА. Крокуємо до ПЕРЕМОГИ разом.

Продовжується збір чистих металевих банок, бджолиного воску, парафіну та в’язаних носків в приміщенні установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради» за адресою: Онуфріївка, вул. М. Скляра, 3.

Переживемо скрутну годину разом! ТРИМАЙМОСЯ!