Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.11.2022 18:40

Під час засідання члени виконкому заслухали та обговорили ряд питань порядку денного:

• про надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади;

• про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів;

• про надання дозволу на проведення благодійної концертної програми до Дня Збройних сил України;

• про затвердження Положення про електронні петиції в Онуфріївській селищній раді;

• про затвердження Положення роботи виконавчого органу Онуфріївської селищної ради, підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу “Відкрита громада” з використанням геоінформаційних технологій та інші.

Всі клопотання, заяви, звернення громадян та підприємств, установ, організацій розглянуто та прийнято відповідні рішення.