Розпочинаємо збір для виготовлення “окопних свічок” для наших захисників!

Дата: 28.11.2022 13:15

Шановні жителі громади!

Дуже необхідні металеві банки від консерв (консервованих кукурудзи, горошку, оливок, тушонки). А також за можливості просимо надати бджолиний віск, парафін або використані свічки.

Ці свічки дуже потрібні нашим воїнам, адже ними вони освітлюють та зігрівають окопи, підсушують одяг, розігрівають їжу. Наші воїни в будь-яку негоду стоять на захисті кожного українця, жертвуючи здоров’ям та життям.

Підопічні та працівники установи приймають участь у акції “Зігрій захисника” і вже нав’язали 50 пар та придбали до сотні пар теплих носків для наших захисників. Робота продовжується. В кого є бажання, будь ласка, приєднуйтесь.

Давайте зробимо спільну справу та зігріємо кожного захисника не словом, а ділом.

Збір чистих металевих банок, бджолиного воску, парафіну та в’язаних носків проводиться в приміщенні установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Онуфріївської селищної ради” за адресою: Онуфріївка, вул. М. Скляра, 3.

Про дату виготовлення “окопних свічок” буде повідомлено додатково. Довідки за телефоном: 2-01-06.