Де фермеру взяти гроші?

Дата: 23.11.2022 10:42

Всеукраїнська асоціація громад запрошує Вас взяти участь у Другому Всеукраїнському Фермерському форумі приуроченому до Дня працівників сільського господарства.

Дата проведення: 25 листопада 2022 року о 14:00

Тема даного заходу: «Де фермеру взяти гроші?»

Організаторами Форуму є Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ), Всеукраїнський Конгрес Фермерів (ВКФ) за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО.

На захід запрошені представники Міністерства аграрної політики та продовольства України з презентацією державних програм підтримки, представники грантових програм для аграріїв, представники фінансових установ та банківського сектору з програмами кредитування та інші організації.

Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та приміщеннями в громадах, а також одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/dEVsS2HhTe0Просимо поширити посилання на трансляцію на YouTube каналі серед фермерів вашої громади або запросити їх для участі у форумі у приміщення громади.

Для отримання посилання на ZOOM, необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/NkRVmhoKZtmZubQA8

Спікери:
Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
Тема доповіді: Актуальні програми державної підтримки фермерів

Ксенія СИДОРКІНА - Директорка Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО
Тема доповіді: Підтримка агровиробників від Програми USAID АГРО

П’єр ВОТЬЄ - Керівник офісу ФАО в Україні (участь уточнюється) Тема доповіді: програми підтримки для фермерів України від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні

Артем ПАНЧЕНКО - Керівник Департаменту агробізнесу Приватбанку Тема доповіді: Кредитні продукти для фермерів від Приватбанку

Андрій ДУБЕЙ - Заступник Голови Правління Страхової компанії UNIVERSALNA
Тема доповіді: Страхові продукти для фермерів

Джерело: Всеукраїнська асоціація громад