19 листопада завершився благодійний футбольний турнір серед дорослих аматорських команд на підтримку Збройних сил України «Фестиваль футболу 2022 «Разом до перемоги!»

Дата: 21.11.2022 15:30

У Млинку відбувся вирішальний поєдинок між командами «Нива» (Млинок)-«Колос» (Павлиш).

Павлишани повели у рахунку. На 63-й хвилині матчу футболіст «Колоса» Микола Синиця з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок. Воротар господарів у цій ситуації діяв досить невпевнено. Збільшити рахунок до кінця зустрічі гостям не вдалося. Натомість під завісу матчу гравець «Ниви» Андрій Колісник дуже красивим ударом у нижній кут воріт павлишан зрівняв рахунок.

Бойова нічия – 1:1, а з нею і загальна перемога «Ниви».

Млинківські футболісти зробили гарний подарунок своєму капітану Юрію Чубарову з нагоди його дня народження, вигравши цей благодійний футбольний турнір.

В Онуфріївці відбувся поєдинок між командами «Рубін»-«Усівка» (Олександрія). З великим рахунком перемогу здобули гості. Але ця зустріч у залік не йде.

За підсумками змагань «Нива» на першому місці, другими фінішували футболісти павлиського «Колоса», на третьому - онуфріївський «Рубін».

Вітаємо команду «Нива» з перемогою!