21 листопада - День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2022 15:24

Майдан 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали символом Свободи та Гідності українського народу та залишили визначальний слід в новітній історії нашої держави.

Свобода варта того, щоб за неї боролися!

І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану пішли на фронт, наші воїни, які віддавали і віддають життя заради України та її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Ми маємо чим пишатися, ми вільні й незалежні, ми вистоїмо, ми переможемо, бо в нас є гідність, бо ми - УКРАЇНЦІ!

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!

Вічна слава Героям, які полягли за свободу рідної землі!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису