Привітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 13:10

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання із хліборобським святом - Днем працівників сільського господарства!

Люди і земля - найцінніше, що у нас є. А люди, які на ній працюють, викликають особливу повагу.

Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний – вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. Робота аграрія – це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

Попри всі труднощі, пов’язані з війною, ви зробили все можливе і неможливе, щоб ми, щоб Україна була з хлібом. Щодня ви працюєте на своєму фронті для забезпечення продовольчої безпеки держави та світу. Кожен з вас показав, що готовий на все заради мирного неба. Ви вкотре довели, що цей фронт в надійних руках!

Дякую вам за невтомну працю, за терпіння і витримку, за допомогу армії, за благодійність!

Особливу вдячність хочеться висловити працівникам фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств громади, які сьогодні зі зброєю в руках стали на захист нашої Батьківщини!

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, благополуччя!

Хай ваша доля буде щедрою - як поле, багатою - як земля, світлою - як сонце.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви під мирним небом Онуфріївщини!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА