16 листопада 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Онуфріївської селищної ради

Дата: 16.11.2022 11:29

16 листопада 2022 року за головуванням заступника селищного голови Валентини Здебської та за участі начальника служби у справах дітей Олександрійської районної військової адміністрації Оксани Гаркуші відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Онуфріївської селищної ради.

Членами комісії розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, продовження терміну перебування малолітніх дітей в родині патронатного вихователя, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах та інші питання.

Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

За результатами комісією прийняті виважені рішення відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.