Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів у межах території Онуфріївської селищної ради

Дата: 11.11.2022 14:57

Онуфріївська селищна рада оголошує

КОНКУРС

з  визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів у межах території Онуфріївської селищної ради

1. Організатор конкурсу:

1.1. Повне найменування: Онуфріївська селищна рада.

1.2. Юридична адреса: 28100  смт Онуфріївка, вул. Центральна,11.

1.3. Відповідальний секретар конкурсної комісії: Ришко Валентина Вікторівна, спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, цивільного захисту та екології Онуфріївської селищної ради, телефон (05238)20980.

2. Інформація про об’єкти, які виставляються на конкурс: Вивезення рідких побутових відходів транспортними засобами  на території Онуфріївської громади.

3. Процедура здійснення  розкриття конкурсних пропозицій: відкрите засідання.

4. Отримання конкурсної документації:

4.1. Місце: 28100, смт Онуфріївка, Олександрійський район, Кіровоградська область, вул. Центральна, б. 11, 2 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

4.2. Спосіб: особисто.

4.3. Конкурсна документація видається  безкоштовно.

5. Умови подання  конкурсних пропозицій:

5.1. Місце: 28100,  смт Онуфріївка, Олександрійський район, Кіровоградська область, вул. Центральна 11, 2 поверх, кабінет секретаря селищної ради.

5.2. Спосіб: особисто.

5.3. Кінцевий строк подання: 19.12.2022 року до 17 год.

6. Розкриття  конкурсних пропозицій:

6.1. Місце: 28100,  смт Онуфріївка, Олександрійський район, Кіровоградська область, вул. Центральна, 11, 3 поверх,  зал засідань.

6.2. Дата та час: 20.12.2022 року  о 13 год. 00 хв.