Дата: 07.11.2022 16:44

Минулими вихідними відбулись матчі благодійного футбольного турніру серед дорослих аматорських команд на підтримку Збройних Сил України «Фестиваль футболу 2022 «Разом до перемоги!».

Подаємо їхні результати.

• «Рубін» (Онуфріївка) – «Граніт» (Деріївка) – 3:1,
  • «Темп» (Камбурліївка) – «Колос» (Павлиш) – 0:1,
  • «Нива» (Млинок) – «Рубін» (Онуфріївка) – 6:1.

Камбурліївський «Темп» не прибув у неділю 6 листопада на гру у Деріївку з місцевим «Гранітом». «Темпу» зараховано технічну поразку.

Список бомбардирів очолює Вадим Титар («Нива») – 8 голів. Далі йдуть: Павло Самков («Рубін», «Темп») – 6 голів; Віктор Шарлай («Рубін») – 5 та Андрій Колісник («Нива») – 4.