3 листопада – День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії України

Дата: 03.11.2022 11:55

Щиро вітаємо мужніх воїнів з їх професійним святом!

Інженерні війська здійснюють розвідку, розмінування, знешкоджують боєприпаси, займаються обладнанням бойових рубежів та позицій.

Ракетні війська та артилерія відіграють провідну роль, як одна з основних складових частин Збройних сил України. Українські ракетники та артилеристи – основа міцності нашої армії.

Своїми умілими діями, хоробрістю і рішучістю наші воїни на практиці довели свою високу ефективність та продовжують з честю виконувати свій військовий обов’язок, демонструючи професіоналізм, бойову майстерність і вірність військовій присязі.

Бажаємо успіхів і перемог у щоденних бойових завданнях, міцності тіла і сили духу, стійкості і незламної віри в нашу Перемогу!

Вічна слава і пам’ять героям, які віддали життя за Україну!

Слава Україні!