“Я не можу залишитись осторонь біди, адже ми самі таке пережили”

Дата: 27.10.2022 16:48

Саме з такими словами нашу громаду відвідали Петрівський селищний голова Світлана Тилик та голова Петрівської районної волонтерської організації “Допоможемо воїнам Петрівщини” Алла Горністова.

Петрівська територіальна громада однією з перших відгукнулася на біду в нашому селищі, передавши допомогу жителям, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Селищний голова Віталій Береза подякував колегам за підтримку та розуміння проблем нашої громади в ці складні часи. Чуйність і здатність співпереживати, вміння підтримати тих, хто цього потребує, згуртованість у критичний момент і є справжньою силою нас, українців.

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!