Робоча нарада

Дата: 25.10.2022 17:47

Сьогодні Онуфріївку з робочим візитом відвідали начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації Володимир Слінченко та начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко.

Під час візиту оглянули домоволодіння родин, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Андрій Павлович провів робочу нараду з начальником Олександрійської районної військової адміністрації Ольгою Коріненко та Онуфріївським селищним головою Віталієм Березою щодо завданих збитків та надання допомоги постраждалому населенню.