Дата: 23.10.2022 14:44

В Онуфріївській селищній раді сьогодні проведена екстрена нарада з приводу пошкоджень, завданих уламками збитої в Онуфріївці ворожої ракети.

Створена комісія з обстеження помешкань та адміністративних будівель щодо завданих збитків.

Здійснюються повуличні та побудинкові обходи, складаються відповідні акти обстеження.

В посиленому режимі працюють комунальні та спеціалізовані служби. Здійснюється ліквідація спричинених пошкоджень.

Жертв серед населення немає.

У випадку виявлення пошкоджень майна просимо жителів селища звертатись за номером телефону 0974482868 для встановлення завданих збитків.