Дата: 20.10.2022 11:55

20 жовтня по всій території України запровадять обмеження на користування електроенергією, повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

«Завтра 20.10.2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Сьогодні ворог знову зруйнував генеруючі об‘єкти енергетики.

Прошу поставитись до цього серйозно.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією.

Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень.

Також, від завтра в містах буде обмежене використання вуличного освітлення.

Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!» - йдеться у дописі.