У Павлиші відбулась гра 5-го туру благодійного футбольного турніру

Дата: 17.10.2022 15:01

У минулу суботу у Павлиші відбулась гра 5-го туру благодійного футбольного турніру серед дорослих аматорські команд на підтримку Збройних Сил України «Фестиваль футболу 2022 «Разом до Перемоги!».

На селищному стадіоні зустрічались лідери турніру павлиський «Колос» та млинчанська «Нива». Перед цією грою у них була однакова кількість набраних очок – по сім і вони очолювали турнірну таблицю. Більш налаштовані на перемогу у цій принциповій грі перемогли гості з рахунком 2:0. Все вирішилося у першому таймі. По голу у ворота господарів забили Владислав Титар та Андрій Колісник.

Після цієї перемоги футболісти «Ниви» очолили турнірну таблицю, набравши 10 очок.

За поважної причини гра між деріївським «Гранітом» і камбурліївським «Темпом» відтермінована і відбудеться у Вишнівцях 23 жовтня о 13.00. На цей же день заплановано теж відтерміновану гру між командами «Рубін» - «Усівка». Про початок поєдинків шостого туру буде повідомлено додатково.

Список бомбардирів очолюють:

1. Самков Павло («Рубін») – 6 голів:

2. Титар Владислав («Нива») – 5 голів;

3. Колісник Андрій («Нива») – 3 голи.

По два голи забили:

• Данило Гусєв, Євген Дорчинець, Вадим Чорний – («Колос»),
  • Владислав Пивовар – («Граніт»),
  • Віктор Шарлай – («Рубін»).