КУПУЙ - ДОПОМАГАЙ!

Дата: 14.10.2022 14:28

1 жовтня 2022 року в Онуфріївці було реалізовано благодійний проєкт - відкрито міні-пекарню "Паляничка".

Тут можна придбати смачну гарячу випічку - хліб та булочки власного виробництва, зігрітися теплим чаєм, кавою та какао. А всі отримані кошти йдуть виключно на благодійні заходи (хліб, випічка) для внутрішньо переміщених осіб, які рятувалися від війни з тимчасово окупованих територій чи місць, де ведуться активні бойові дії.

Невимовно боляче дивитися в очі людей, які пережили весь той жах - втратили все, їхали у невідомість. Ми свято віримо в те, що кожен має працювати на своєму фронті. Тому допомагати, нести надію, турботу, проявляти любов та дати зрозуміти, що ви тут не одні - це є безцінно!

Пекарня надала робочі місця двом вимушено переміщеним особам, які проживають у нашій громаді.

15 жовтня 2022 року до Дня захисників та захисниць України волонтери пекарні спечуть 200 хлібин для родин вимушених переселенців, які проживають у нашій громаді.

У єдності - наша сила і Перемога!