Планова рейд-перевірка дітей, які виховуються у сім’ях опікунів/піклувальників

Дата: 07.10.2022 15:34

06 жовтня 2022 року головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради Юлією Філатовою, провідним фахівцем із соціальної роботи селищного центру соціальних служб Вікторією Кириленко, начальником Олександрійського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександром Куксою проведено планову рейд-перевірку дітей, які виховуються у сім’ях опікунів/піклувальників та дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах на територіях селища Павлиш та села Камбурліївка.

Важлива увага приділялася таким питанням, як підготовка сімей до опалювального сезону та навчання дітей в умовах військового стану.

За результатами рейду складено відповідні акти, батькам роз’яснено їх обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, фізичного та морального розвитку.