Привітання селищного голови з Днем юриста
8 жовтня - День юриста
Вітаю юридичну громадськість Онуфріївщини із професійним святом – Днем юриста.
Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості. Ваша зброя - справедливість, ваше призначення - служити добру, захищати права людей, створювати рівні умови для всіх і формувати в суспільстві загальне відчуття справедливості.
Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.
Бажаю Вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай Ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
Благополуччя Вам, миру, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!
Онуфріївський селищний голова Віталій БЕРЕЗА