Привітання селищного голови з Міжнародним днем лікаря

Дата: 03.10.2022 10:13

Міжнародний день лікаря 2022 має особливе значення, бо Україна зараз стійко бореться у визвольній війні.

Професія медика не знає ні свят, ні вихідних. На плечах українських медпрацівників лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі - людське життя.

Щоб життя перемогло смерть, янголи у медичних халатах працюють 24/7, нерідко - під ворожими кулями, у надскладних умовах. Робота лікаря важка та відповідальна, вимагає вміння приймати важливі рішення, потребує якостей від яких залежить життя людини.

Шановні лікарі Онуфріївської громади!

Вітаю вас з Міжнародним днем лікаря! Дякую за вашу роботу і прекрасне, добре серце. Залишайтеся завжди вірними своїй справі!

Бажаю вам миру, здоров'я, міцності духу у складних ситуаціях, любові та удачі. Нехай ваше чуйне серце і золоті руки завжди будуть винагороджені любов’ю та вдячністю пацієнтів.

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА