Привітання селищного голови з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2022 08:11

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви Онуфріївської громади!

Дорогі освітяни!

У цей складний для України час хочу подякувати Вам за вашу невтомну працю, непросту і часом непомітну, за щоденну турботу про наймолодших громадян нашої громади, за вміння підлаштовуватися до складних реалій сьогодення, за терпіння та наполегливість, за розуміння та підтримку!

Висловлюю щиру вдячність кожному працівнику освітньої галузі нашої громади за добросовісну працю , волонтерську роботу, відданість своїй професії, активну участь у благодійних і громадських проектах, за організацію навчання та любов до нашого рідного краю.

Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці. Для вас освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Хай цей день принесе вам лише позитивні емоції, теплі й щирі вітання.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів, родинного щастя! Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай ваші серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки - добрими, ваші справи - успішними.

Дякую вам за любов до дітей, за терпіння, за вірність обраній справі!

Хочу, щоб дуже скоро здійснилося одне найголовніше для нас всіх бажання – перемога України!

І я вірю – так і буде!

Слава Україні!