Привітання селищного голови з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2022 10:15

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Дорогі ветерани, представники старшого покоління Онуфріївської громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, а також глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді Онуфріївської громади.

Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас. Адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали нам свої знання та досвід, навчали долати труднощі. Це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння та мудрість.

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА