До 104 річниці від Дня народження В.О. Сухомлинського було оголошено конкурс "Вічний слід Учителя на землі"

Дата: 30.09.2022 08:12

На виконання наказу відділу освіти Онуфріївської селищної від 06 вересня 2022 року "Про проведення конкурсу "Вічний слід Учителя на землі" та відповідно до рішення Онуфріївської селищної ради від 24 вересня 2021 року №2266 "Про затвердження Положення про конкурс дитячої творчості "Вічний слід Учителя на землі" відбувся другий етап конкурсу "Вічний слід Учителя на землі". На конкурс була надіслана 71 учнівська робота.

Відповідно до підсумків зазначених в протоколі засідання журі конкурсу "Вічний слід учителя на землі" серед закладів загальної середньої освіти визначено переможцями таких учасників.

• Вікова категорія 7-10 років:

за зайняте І місце Віштюк Злату Василівну, ученицю Омельницького ліцею;

за зайняте ІІ місце Агафонову Марину Олександрівну, ученицю Камбурліївського ліцею;

за зайняте ІІІ місце Ноженко Анастасію Олександрівну, ученицю Зибківського ліцею.

• Вікова категорія 11 – 14 років:

за зайняте І місце Ященко Радмілу Андріївну, ученицю Павлиського ліцею імені В.О. Сухомлинського;

за зайняте ІІ місце Сокур Орнелу Сергіївну, ученицю Куцеволівського ліцею;

за зайняте ІІІ місце Зеленчук Лілію Миколаївну, ученицю Деріївського ліцею.

• Вікова категорія 15 – 17 років:

за зайняте І місце Ревенко Маргариту Миколаївну, ученицю Куцеволівського ліцею;

за зайняте ІІ місце Вербу Вікторію Сергіївну, ученицю Онуфріївського ліцею;

за зайняте ІІІ місце Крамаренко Богдана Геннадійовича, учня Василівського ліцею.