29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2022 09:51

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч євреїв, а разом із ними – представників інших національних меншин громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941-1943 роках.

Біль від трагедії Бабиного Яру до сьогодні озивається в серцях багатьох. Ми повинні пам’ятати, що Бабин Яр – це трагедія всього людства, яка сталася на українській землі.

Голокост – це страшна сторінка в історії України у Другій світовій війні, яку ми зобов’язані пам’ятати та не допустити її повторення, але, на жаль, війна прийшла знову на нашу землю…

Відомості із Бучі, Ізюма, Маріуполя та інших українських сіл і міст жахають цивілізований світ. Мир, безпека і рівновага у Європі та світі можливі тільки після того, як Україна переможе у війні, а всі злочинці будуть належно покарані.

Ніхто не забутий.