Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 28.09.2022 16:39

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, у ході якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

В ході розгляду питань порядку денного виконком затвердив внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік.

Члени виконкому підтримали рішення про внесення змін до "Програми протидії злочинності, профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на території Онуфріївської селищної ради на 2021-2025 роки”, про створення органу приватизації при виконавчому комітеті Онуфріївської селищної ради.

Відповідно до клопотань, заяв, звернень громадян та підприємств, установ, організацій прийнято ряд рішень.