22 вересня – День партизанської слави

Дата: 22.09.2022 12:47

А слава не згасне, а пам’ять нетлінна…

Минають роки, відлітають у вічність, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав заради Перемоги життя.

В День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість партизанів і підпільників.

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.

З почуттям безмежної вдячності і любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору – колишнім партизанам і підпільникам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Їх сила духу, патріотизм надихають нащадків, які сьогодні продовжують героїчну боротьбу з російськими окупантами за право бути. Саме це є запорукою нашої непереможності, дає впевненість у тому, що наш народ – незламний і сильний духом.

Сьогодні покладанням квітів вшанували пам’ять партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другій світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.