Дата: 20.09.2022 16:51

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про передачу продуктів харчування із створених запасів до закладів освіти для організації гарячого харчування учасників освітнього процесу.
  2. Про стан підготовки органів місцевого самоврядування до дій в умовах осінньо-зимового періоду 2022/2023 року.
  3. Про організацію йодної профілактики населення громади у разі виникнення радіаційної аварії.
  4. Про можливу надзвичайну ситуацію на території громади при руйнуванні Світловодської греблі та Кременчуцького водосховища.

Всі питання були розглянуті, прийняті відповідні рішення.