Розпочався черговий футбольний благодійний турнір

Дата: 19.09.2022 19:25

Минулої суботи відбулись ігри першого туру благодійного футбольного турніру серед дорослих аматорських команд на підтримку Збройних Сил України «Фестиваль футболу 2022 «Разом до перемоги!»

В Онуфріївці місцевий «Рубін» приймав футболістів «Темпу» з Камбурліївки. Гості здобули перемогу з рахунком 5:2. Хоч по ходу гри рахунок міг би бути іншим, якби «Рубін» при нічийному результаті 2:2 використав принаймні дві стовідсоткові можливості для взяття воріт. Але, як говорять – результат на табло.

В іншому поєдинку у Млинку «Нива» приймала деріївський «Граніт». Цей напружений поєдинок завершився перемогою «Ниви» з рахунком 4:3.

У другому турі, який відбудеться наступної суботи, зустрічаються «Рубін» (Онуфріївка) - «Нива» (Млинок», «Граніт»(Деріївка) - «Колос» (Павлиш), «Темп» (Камбурліївка) – «Усівка» (Олександрія). У благодійному турнірі беруть участь футболісти з Олександрії за їхнім бажанням. Але результати ігор за їхньої участі у залік не будуть братися.