Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти

Дата: 16.09.2022 12:09

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Директор  Камбурліївського закладу дошкільної освіти «Топольок» Онуфріївської селищної ради

Посадові обов’язки

Організовує діяльність закладу освіти.

Забезпечує:

- організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;

- функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;

- умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу освіти;

- створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування).

Діє від імені закладу, представляє його в усіх державних та інших органах, установах і організаціях, укладає угоди з юридичними та фізичними особами.

Забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил, техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників.

Контролює відповідність застосованих форм, методів і засобів розвитку, виховання і навчання дітей їх віковим, психофізіологічним особливостям, здібностям і потребам.

Умови оплати праці

Посадовий оклад -  7001 грн,  надбавка за  вислугу років

Інформація про строковість призначення на посаду

Строково на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому  числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Заява, заповнений особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, копія військового квитка (для військовозобов’язаних )

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса  електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Корабльова Галина Федорівна

onufr.osvita@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1

Вища педагогічна, не нижче ступеня молодшого спеціаліста або магістра

Досвід роботи

стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Уміння  працювати  з комп’ютером

Рівень досвідченого користувача.

Необхідні ділові якості

Навички управління;

вміння працювати з великим обсягом інформації та здатність виконувати одночасно декілька завдань;

вміння досягати кінцевих результатів;

здатність концентруватись на деталях; виваженість, уміння дотримуватись субординації, витримка, стресостійкість, вимогливість, коректність,  оперативність.

Необхідні особистісні якості

Відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, ініціативність, тактовність, людяність, надійність, порядність.

Професійні знання

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»;

Закону України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи  відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Кодекс законів про працю України;

Закон «Про освіту»

указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, які прийняті у межах їх повноважень, що регулюють діяльність у сфері освіти.

Ефективність аналізу та висновків

Здатність ефективно узагальнювати інформацію, встановлювати логічні взаємозв’язки; робити коректні висновки.