Привітання селищного голови з Днем фармацевта!

Дата: 17.09.2022 08:05

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники фармацевтичної галузі

Дорогі фармацевти Онуфріївської громади!

Прийміть мої вітання з нагоди професійного свята!

Обрану вами професію завжди поважали в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян. І ті з вас, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізовує, – всі ви виконуєте важливе соціальне завдання. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Прийміть у цей святковий день щиру подяку за вашу важливу працю, яка дарує людям здоров’я та повертає радість життя.

Окремо хочу відзначити тих фармацевтів, які пліч-о-пліч з медиками та волонтерами допомагають берегти життя захисників Української держави від російських окупантів. Ваша відданість благородній справі, глибокі знання й фаховий досвід поєднуються з глибокою духовністю, милосердям та щирим співчуттям кожній окремій людині, яка звертається за порадою.

Бажаю вам миру, здоров’я, добробуту, злагоди. Нехай у нелегкій благородній справі вас завжди супроводжує успіх!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА