В Онуфріївській громаді реалізовується проєкт “Вихователь безпеки”

Дата: 15.09.2022 16:58

Проєкт “Вихователь безпеки” був започаткований Міністерством внутрішніх справ України і нині наша громада долучається до цієї ініціативи.

З цього приводу голова громади Віталій Береза провів робочу зустріч з представниками поліції Олександром Кожушком, Іриною Ковтун та начальником відділу освіти Наталією Кравченко по питанню впровадження в громаді посади спеціального фахівця - спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі.

До компетенції «вихователя безпеки» належатиме:

• комунікація з адміністрацією закладу освіти, представниками поліції та служби у справах дітей;
  • запобігання правопорушенням в учнівському середовищі (проводить індивідуальні бесіди, лекції, інтерактивні заняття тощо);
  • впровадження передового досвіду та інноваційних технік в організації безпеки учасників освітнього процесу, підвищення рівня захищеності дітей, протидії вчиненню правопорушень дітьми та стосовно них тощо;
  • протидія булінгу.

Тобто “вихователь безпеки” - це комунікатор у громаді між закладом освіти та правоохоронцями для захисту учнів, батьків, вчителів. Ми повинні піклуватися про безпеку дітей і пам’ятати, що це - головне для нас.