Проведено планову рейд-перевірку

Дата: 15.09.2022 15:01

14 вересня 2022 року начальником Служби у справах дітей Онуфріївської селищної ради Людмилою Вакуленко, головним спеціалістом Служби у справах дітей селищної ради Юлією Філатовою, провідним фахівцем із соціальної роботи селищного центру соціальних служб Онуфріївської селищної ради Оленою Сосою, начальником Олександрійського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександром Куксою, проведено планову рейд-перевірку сімей опікунів/піклувальників та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на територіях сіл Успенка, Куцеволівка, Деріївка Онуфріївської громади.

В ході перевірки обстежено умови проживання та виховання дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах. Батькам, даних категорій дітей, роз’яснено їх обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення відповідних умов для проживання та навчання, надано консультації в вирішенні нагальних проблемних питань.