Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

Чи мають роботодавці повідомляти центр зайнятості про звільнення працівників у зв’язку із знищенням засобів виробництва?

Дата: 15.09.2022 09:01
Кількість переглядів: 42

Так, роботодавець має попереджати працівників про таке звільнення не пізніше ніж за 10 календарних днів. Це передбачено змінами до статті 49-2 Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс).

Зазначаємо, що нещодавно частина 1 статті 41 Кодексу законів про працю України доповнена пунктом 6, який передбачає звільнення працівників у зв’язку із знищенням (відсутністю) виробничих, організаційних та технічних умов, засобів виробництва або майна роботодавця внаслідок бойових дій.

Водночас зміни у Кодексі торкнулися і повідомлення роботодавця державної служби зайнятості за 10 календарних днів, якщо вищевказане звільнення працівників є масовим відповідно до статті 48 Закону України «Про зайнятість населення».

Такі зміни внесені до Кодексу Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», який набрав чинності 19.07.2022.

Примітка. Ознайомитися з текстом чинної редакції Кодексу можна тут  https://cutt.ly/DZWcPVa

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь