Привітання селищного голови з Днем танкіста!

Дата: 11.09.2022 10:00

Щорічно у другу неділю вересня танкісти, та всі, хто має відношення до танкових військ і танкобудування, відзначають своє професійне свято – День танкістів.

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня танкістів!

Це свято - символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів.

Від сили наших танкістів залежить безпека і спокій Батьківщини.

Танкіст - не тільки професія, але й залізний характер. Холодний розум і бажання захищати свою Батьківщину перетворюють простих хлопців на професійних танкістів. Танкісти завжди були, є і будуть особливою гордістю Збройних сил України, символом незламної могутності та бойового потенціалу.

В умовах сьогодення ваш бойовий дух, звитяга, патріотизм є однією із важливих складових непереможності Збройних сил. Бойові подвиги воїнів-танкістів вписали немало славних сторінок у історію нашої незалежної держави.

З сумом згадуємо героїв-танкістів, які захищаючи рідну землю від російських окупантів віддали своє життя за Україну. І в пам’ять про загиблих ми в цей день скорботно схиляємо голови.

Щиро дякуємо кожному танкісту за неймовірну рішучість та безцінний внесок у святу справу захисту України. Вдячність всім працівникам української танкобудівної галузі.

Бажаємо всім вам міцного здоров`я, миру, родинного затишку, непохитної стійкості та нових Перемог!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА