Дата: 07.09.2022 13:23

6 вересня нашу громаду відвідала Галина Пастух - радник голови Кіровоградської обласної військової адміністрації з гуманітарних питань разом з керівником обласного штабу по роботі з внутрішньо переміщеними особами Людмилою Поліщук та начальником департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Ельзою Лещенко.

Під час зустрічі обговорили важливі питання щодо забезпечення належних умов освітнього процесу для працівників та здобувачів освіти, форми навчання та підготовку навчальних закладів громади до опалювального сезону.

Також було обговорено умови працевлаштування, забезпечення житлом, надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території нашої громади.

Галина Василівна зі своєю командою відвідала Центр адміністративних послуг селищної ради, привітали його колектив з професійним святом.

Дякуємо Галині Пастух за візит до нашої громади, плідну співпрацю, корисні поради та настанови!

Тільки в єдності наша сила!