4 вересня – День підприємця

Дата: 04.09.2022 09:00

Шановні підприємці Онуфріївщини!

За традицією, у першу неділю вересня, в Україні відзначається День підприємця. У цей день вся країна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця і надають послуги, наповнюють бюджет громади та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми.

Масштабне вторгнення російської федерації в Україну об’єднало бізнес, владу, громадян у протистоянні агресії і підняло хвилю підтримки Збройним силам України. Підприємці нашої громади стали волонтерами з перших днів війни. Велика вдячність вам за це.

Щиро бажаю кожному з вас - впевненості в собі, наполегливості в діях, рішучості у вчинках, перспектив у прагненнях, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашого краю. Бажаю вам і вашим родинам миру, злагоди і сімейного затишку.

Зі святом!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА