"Знов кличе нас шкільна дорога - прапороносців миру й перемоги"

Дата: 01.09.2022 17:00

1 вересня в Зибківському ліцеї відбувся захід "Знов кличе нас шкільна дорога - прапороносців миру й перемоги".

До заходу долучились заступник селищного голови Здебська В.П. та староста Глінкін І. І. Вони тепло привітали першокласників та усіх присутніх з початком нового навчального року, побажали успішного навчання та мирного неба над Україною.

Валентина Павлівна від імені селищного голови Віталія Берези вручила сертифікат на річну стипендію Яні Пугач.

Першокласники отримали подарунки від селищного голови (спонсор ФГ "Агролан-К"), майбутніх випускників та рюкзачки з робочими зошитами від церкви ЄХБ (пастор Корабльов Ф.Г.).

Директор закладу відзначила дипломами активних учасників заходів " Літо 2022- до перемоги".

Незважаючи на те, що йде війна, навіть у цих складних умовах діти ростуть та розвиваються. Одні підуть перший раз у перший клас, для інших це буде завершальний шкільний рік навчання, а хтось просто трохи подорослішав і перейшов із класу до класу.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення.

Тож бажаємо цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог. Нехай всі мрії здійснюються. Любіть Україну! Бажаємо Нам віри в перемогу!

Все буде Україна!