Онуфріївська громада

Кіровоградська область, Олександрійський район

Чи обов’язково пред’являти військовий квиток під час реєстрації як безробітного?

Дата: 01.09.2022 08:00
Кількість переглядів: 39

Слід зазначити, що питання реєстрації безробітних, зокрема документів, які пред’явлються під час реєстрації, врегульовані Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 № 792 (зі змінами).

Під час реєстрації особи, які звільнилися зі строкової військової служби, пред’являють військово-обліковий документ (пункт 17 вказаного Порядку). Водночас у воєнний стан (оголошеної мобілізації) військовозобов’язані особи також обов’язково пред’являють військово-обліковий документ (зміни, внесені до зазначеного Порядку постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022  № 735 – набрала чинності 02.07.2022).

Примітка. Перелік військово-облікових документів (до їх числа належить і військовий квиток) визначений відповідними нормативно-правовими актами, ознайомитися з якими можна тут https://cutt.ly/QZrKxE1 

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано