Онуфріївська територіальна громада прийняла участь у спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних територіальних громад Кіровоградщини

Дата: 27.08.2022 18:00

27 серпня 2022 року команда спортсменів Онуфріївської територіальної громади, на чолі з селищним головою Віталієм Березою, прийняли участь у спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних територіальних громад Кіровоградської області, які проходили в с. Соколівське Кропивницького району.

За звання кращої спортивної сільської, селищної територіальної громади Кіровоградщини боролися 12 команд.

Змагання були цікавими та запеклими. Всі команди були добре підготовленими.

Змагання проводились з таких видів спорту: міні-футбол (Віталій Бойко , Денис Пугач , Юрій Бобрик , Данило Гусєв, Ростислав Кохно, Володимир Палій, Артем Гриценко, Костянтин Глинянчук), настільний теніс (Валентин Курлюк та Аня Полова ), шахи (Антоніна Янко), шашки (Віктор Криценко) , гирьовий спорт (Ігор Бабенко), дарц (Віталій Береза).

За підсумками змагань спортивна команда зайняла почесне 5 місце.

З окремих видів спорту результати наступні:

3 місце - шахістка Антоніна Янко

2 місце - тенісистка Аня Полова

2 загальнокомандне місце з тенісу зайняли Валентин Курлюк та Аня Полова

1 місце з гирьового спорту виборов Ігор Бабенко

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису