До уваги власників нерухомості, які прихистили в своїх домоволодіннях внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 26.08.2022 17:52

В зв’язку з реалізацією постанови Кабінету міністрів України від 19.03.2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились у період воєнного стану» та запуском в промислову експлуатацію інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб з 01.09.2022 року громадяни України, які розмістили у себе ВПО, протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подають до Центру надання адміністративних послуг – Центру Дія Онуфріївської селищної ради:

• документ, що посвідчує особу та її ідентифікаційний номер (оригінал);
  • документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника (оригінали);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (копії);
  • документи, що посвідчують ВПО, їх ідентифікаційний номер, телефони (копії);
  • реквізити банківського рахунку власника нерухомості.

Чекаємо вас в Центрі надання адміністративних послуг селищної ради за адресою: вул.Центральна, б.11, смт Онуфріївка та на віддалених робочих місцях:

• смт Павлиш: вул.Сухомлинського, б. 6
  • с. Камбурліївка, сквер Перемоги, б.1
  • с. Василівка, вул. Центральна, б.20
  • с. Вишнівці, вул. Слави, б.3
  • с.Зибкове, вул. Центральна, б.60
  • с.Млинок, вул. Гагаріна, б.1
  • с.Деріївка, вул. Риндака, б.8
  • с.Успенка, вул.Республіканська, б.11
  • с.Куцеволівка, вул. Центральна, б. 110а.