Відбулось засідання комісії з питань техногенно-епідеміологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 19.08.2022 15:06

Було розглянуто наступні питання:

Про дозвіл на організацію освітнього процесу за очною формою навчання, для учнів перших класів «Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» на базі Онуфріївського закладу дошкільної освіти «Калинка».

Про посилення стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів та зменшення загибелі і травмування людей на пожежах у житловому секторі.

На засіданні комісії прийнято рішення:

• дозволити освітній процес за очною формою навчання для учнів перших класів на базі Онуфріївського закладу дошкільної освіти «Калинка»;
  • постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та рейдові перевірки щодо дотримання вимог пожежної небезпеки у побуті, особливу увагу звернути на роботу з особами, які належать до групи ризику: малозабезпечені та неблагонадійні сім’ї, люди з обмеженими можливостями та люди похилого віку, самотні особи.