Перевірка готовності закладів освіти громади до нового навчального року

Дата: 18.08.2022 08:15

Протягом трьох днів з 15 по 17 серпня 2022 року проходила перевірка закладів освіти громади на предмет готовності до нового навчального року. Зважаючи на воєнний стан в Україні, основний акцент при цьогорічній перевірці приділявся готовності систем оповіщення, шляхів евакуації та захисних споруд цивільного захисту (протирадіаційних укриттів), найпростіших укриттів та створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів і працівників.

На всіх нас чекає дуже непростий навчальний рік, з великою кількістю викликів, нестандартних підходів і рішень, але найголовніше у будь якій ситуації – життя і здоров’я дітей та всіх учасників освітнього процесу.

Спільними зусиллями, навіть у воєнний час, ми маємо забезпечити якісну освіту для дітей громади.

В єднанні наша сила!