Проведено онлайн консультації для клієнтів Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Дата: 17.08.2022 12:50

Сьогодні, 17 серпня 2022 року, директор КУ «Онуфріївський селищний центр соціальних служб Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області» Валентина Фірсова, в режимі онлайн, провела консультацію для клієнтів Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості по питанню створення прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу, сімей опікунів та патронатних сімей.

Було наголошено, що на даний час це дуже актуально, тому що соціальне сирітство зростає в геометричній прогресії. А діти повинні зростати, виховуватися в сім’ї, родинному затишку.