Дата: 17.08.2022 08:19

До уваги жителів громади!

З 18.07.2022 року відділ Центр надання адміністративних послуг Онуфріївської селищної ради відновив надання адміністративних послуг зі сфери Державної міграційної служби, а саме:

• реєстрація місця проживання за заявою фізичної особи;
  • зняття з реєстрації місця проживання за заявою фізичної особи;
  • зняття з реєстрації місця проживання згідно з рішенням суду;
  • зняття з реєстрації місця проживання на підставі свідоцтва про смерть;
  • надання витягу з реєстру територіальної громади;
  • надання інформації про осіб, які задекларували/зареєстрували своє місце проживання (перебування) власнику у належному йому житлі;
  • видача довідок про зареєстрованих осіб в житловому приміщенні/будинку.

Послуги надаються згідно Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» від 05.11.2021 року №1871-IX та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад».

Важливо! Витяг з Реєстру територіальної громади формується засобами відомчої інформаційної системи ДМС України з використанням системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, за запитом особи та безкоштовно.

Витяг з реєстру територіальної громади містить QR-код, який підтверджує його дійсність.