В громаді психологи міжнародної неурядової організації з надання безкоштовної гуманітарної та медичної допомоги «Лікарі без кордонів» провели тренінг

Дата: 16.08.2022 16:05

Сьогодні в нашій громаді психологи міжнародної неурядової організації з надання безкоштовної гуманітарної та медичної допомоги «Лікарі без кордонів» /Mеdecins Sans Frontiеres Аліса Кушнірова та Ольга Нємова провели тренінг про надання першої психологічної допомоги.

Захід відбувся приміщенні КУ «Онуфріївський селищний центр соціальних служб», де були присутні фахівці із соціальної роботи, практичний психолог КНП "Онуфріївська ЦРЛ", психологи закладів загальної освіти Онуфріївської територіальної громади, працівники структурних підрозділів селищної ради.

Тренінг провели психологи , які мають чималий досвід із надання першої психологічної допомоги особам, постраждалим у міжнародних військових конфліктах. Йшлося про психологічні проблеми, як надавати першу психологічну допомогу людям під час панічних атак, долати стресові ситуації та виявляти кризові стани людей.

Учасники заходу дізналися, як мають боротися із стресовими ситуаціями, як дистанціюватися під час роботи з людьми, яким надаєш допомогу, якою має бути ця перша психологічна допомога, тощо.

Дякуємо за проведений тренінг, сподіваємося на подальшу співпрацю!