З Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 08:16

Цьогоріч вперше День молоді в Україні відзначається в Міжнародний День молоді, разом з усім світом – 12 серпня. Це свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє.

Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, щоб вами пишалися.

Ви – сміливі, творчі, розумні, героїчні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права, свободу своєї Батьківщини. Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава утверджується, виборює свою незалежність і саме Ви, є тією опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Бажаємо вам мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!

Разом ми вистоїмо і переможемо!

КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА