8 серпня – День Військ зв’язку Збройних сил України

Дата: 08.08.2022 08:29

В сучасних умовах захищений, надійний та стійкий зв’язок – важлива складова успішного виконання бойових завдань, тому безперебійне функціонування систем зв’язку Збройних сил України є одним із головних досягнень зв’язківців.

Заслуги їх у воєнний час неможливо переоцінити. Саме вони володіють потрібною інформацією і передають її по безпечних каналах. Саме від них залежить, як швидко і чи в надійні руки потраплять секретні дані. А отже, саме вони допомагають зберегти життя товаришів по службі й не дають ворогові дізнатися про свої позиції та плани.

У День військ зв’язку хочеться побажати цим відважним і хоробрим людям безперебійного зв’язку в захищених каналах і мирного неба над головою!

Вічна пам’ять і слава зв’язківцям Збройних сил України, які віддали своє життя, обороняючи від ворога рідну землю!

Слава Україні! Героям Слава!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА