7 серпня наша держава відзначає День Повітряних сил Збройних сил України

Дата: 07.08.2022 10:00

Онуфріївська селищна рада вітає з Днем Повітряних сил Збройних сил України всіх захисників повітряних кордонів нашої країни!

Українські військові льотчики є справжнім прикладом героїзму та мужності.

У перші тижні війни авіація Повітряних сил влаштувала противнику справжнє пекло в українському небі. Сьогодні наші пілоти продовжують контролювати повітряний простір, змусивши ворога відмовитися від наближення до наших кордонів. Майстерність українських пілотів відома та визнана далеко за межами України.

Бажаємо Вам, наші захисники, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, віри у власні сили та перемог!

На жаль, у бою за українське небо чимало наших воїнів віддали найдорожче – життя. Вічна слава полеглим Героям, низький уклін рідним та близьким!

Слава Україні! Героям Слава!

Онуфріївський селищний голова                               Віталій БЕРЕЗА