Вісімнадцята позачергова сесія Онуфріївської селищної ради

Дата: 04.08.2022 15:48

Сьогодні відбулась вісімнадцята сесія селищної ради. На засіданні депутати розглянули питання:

1. Про створення спільної комісії з приймання-передачі майна Центру надання адміністративних послуг.
  2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 903,4068 га, яка надана в оренду ТОВ "Успенський рибгосп" для рибогосподарських потреб.
  3. Про поновлення договору оренди земельної ділянки 903,4068 га, яка надана в оренду ТОВ «Успенський рибгосп» для рибогосподарських потреб.
  4. Про надання дозволу ПрАТ «ВФ Україна» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій з подальшим наданням в оренду.
  5. Різне.

Всі питання були розглянуті, прийняті відповідні рішення.