Ви роботодавець та бажаєте бути більш обізнаними у сфері зайнятості? Вам до нас!

Дата: 02.08.2022 08:26

Фахівці Державної служби зайнятості проводять різнопланові заходи для роботодавців, щоб допомогти їм бути максимально обізнаними у сфері зайнятості та з перших уст отримати інформацію про нові можливості щодо задоволення кадрових потреб.

Долучившись до них, роботодавець може отримати кваліфіковані відповіді з роз’ясненнями від профільних фахівців. Тож якщо у вас є питання, що стосуються сфери зайнятості, не зволікайте та звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Що розглядається на семінарах для роботодавців?

• як укомплектовувати вільні робочі місця за сприяння служби зайнятості;
  • чи обов’язково роботодавець має подавати інформацію про вакансії;
  • у які строки подається форма звітності;
  • чи може роботодавець в інформації про вакансію зазначати вимоги до статі та віку працівника;
  • чи може інформація про вакансію бути подана до служби зайнятості в електронній формі.

Крім того, присутні отримують інформацію щодо нововведень, наприклад, про нову форму повідомлення про вакансії №3-ПН та Порядок подання форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», затверджені наказом Мінекономіки від 12 квітня 2022 року №827-22.

Нагадуємо, що наразі державна служба зайнятості долучилася до кампанії «Виходь на світло», що орієнтована на легалізацію найманої праці.

Тож, якщо ви роботодавець і використовуєте найману працю, робіть це в межах чинного законодавства та матимете чимало переваг.